Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ЦРУ розповіли про високу імовірність терактів у столицях Східної Європи

Теракти можуть статися під час Всесвітніх днів молоді між 27 і 31 липня.

ЦРУ попередило Агентство внутрішньої безпеки Польщі про високу імовірність терористичних актів у Варшаві. 

Як повідомляє "Польське радіо",  схожі сигнали були отримані з розвідувальних джерел, наближених до арабських організацій у Західній Європі.

Повідомляється, що теракти можуть здійснити одночасно в Софії, Бухаресті, Будапешті, Берліні та Варшаві під час Всесвітніх днів молоді між 27 і 31 липня.

Агентство внутрішньої безпеки Польщі запевняє, що тісно співпрацює з партнерськими спецслужбами, але через правові обмеження не розголошує подробиць. Однак, польський уряд всі можливі побоювання зводить до мінімуму.

Крім того, повідомляється, що у розпорядження польських ЗМІ потрапив документ Урядового центру безпеки під назвою "Мережа безпеки під час саміту НАТО і Всесвітніх днів молоді", який включає в себе попередній аналіз загроз, що можуть призвести до виникнення кризової ситуації.

До списку входять використання вогнепальної зброї або вибухової речовини, катастрофи за участю авіа-, залізничного або автомобільного транспорту, масове порушення громадського порядку, відмова електричних систем і систем зв'язку, викрадення людей, дезінформація або порушення закритого повітряного простору за допомогою безпілотних літальних апаратів.

Проте, жодна з перерахованих загроз не одержала статусу "дуже імовірної" або хоча б "імовірної". 

Нагадаємо, що "Ісламська держава" випустила нове відео, на якому закликають своїх стороників здійснювати теракти в Лондоні, Берліні та Римі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції