У Дагестані вбили одного з організаторів вибуху смертниці у Москві

Вибух, про який йде мова, стався 31 грудня 2010 року в Кузьмінському лісопарку російської столиці. Бомба смертниці мимоволі спрацювала завчасно.

У столиці Дагестану Махачкалі був знищений бойовик, якого пізнали як Шаміля Пайзуллаєва на прізвисько Абдусалам. Про це повідомили у російському Національному антитерористичному комітеті.

Як повідомляється, Пайзуллаєва розшукували за підозрою в причетності до вибуху смертниці в Москві.

Вибух, про який йде мова, стався 31 грудня 2010 року в будинку в Кузьмінському лісопарку російської столиці. Згодом було оголошено, що загинула смертниця, яка повинна була здійснити теракт в новорічну ніч у людному місці: її бомба мимоволі спрацювала завчасно.

ЗМІ писали, що не відбулися "новорічні" теракти можуть бути пов'язані з тим, що трапилося згодом вибухом в аеропорту "Домодєдово", проте представники спецслужб це спростовували.

За словами оперативників, Пайзуллаєв брав участь у перевезенні терористок в Москву. За даними НАК, він також причетний до цілого ряду злочинів терористичної спрямованості, вимаганням, вбивств військовослужбовців і цивільних осіб, в тому числі імамів мечетей і підприємців.

Читайте також:

У Дагестані вбили брата смертниці з московського метро

Дагестанську міліцію підірвала дружина російського ваххабіта Раздобудька

Смертниці планували здійснити подвійний теракт у Москві 31 грудня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: