У Дагестані вийшов підроблений номер російського Forbes

У Дагестані випустили підробний номер журналу, назвавши "Спеціальний випуск Forbes. Інструмент капіталіста 2010, з підзаголовком "Як примножити свій капітал у Дагестані?".

Дагестанське Некомерційне партнерство автозаправних станцій і підприємств нафтової галузі "Нафтовик" без отримання згоди компанії Forbes Media LLC випустило і розповсюдило друковане видання, назване Спеціальний випуск Forbes. Інструмент капіталіста 2010, з підзаголовком "Як примножити свій капітал у Дагестані?".

На обкладинці видання розміщений великим шрифтом товарний знак Forbes, і розташування цього товарного знаку, стилістика його використання, шрифт викликають однозначну стійку асоціацію з номером журналу Forbes.

2 серпня 2011 компанія Forbes Media LLC ("Форбс Медіа ЕлЕлСі"), правовласник товарного знака Forbes за свідченням № 276866, який використовується на території Російської Федерації при виданні журналу Forbes, звернулася в Арбітражний суд Республіки Дагестан з позовом проти НП Нафтовик за захистом своїх прав, порушених незаконним використанням товарного знаку.

Видання також зазначає, що 9 серпня Арбітражний суд Республіки Дагестан прийняв позовну заяву Forbes Media LLC до розгляду і призначив попереднє судове засідання на 16 вересня 2011 року.

Читайте також:

Найзнаменитіший знімок НЛО виявився підробкою

Держспоживстандарт: В Україні 90% усіх товарів на продаж - підроблені

В Європі дитячий журнал помилково вийшов з порнокартинками

Редактора відомого британського таблоїда The Sun звільнили через скандал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: