У Данії оскаржили дозвіл на будівництво газопроводу "Північний потік-2"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Апеляція не зупинить рішення у справі.

До Данської апеляційної ради з питань енергетики надійшла апеляція на дозвіл Данського енергетичного агентства будувати газопровід "Північний потік-2" за маршрутом на південний схід від острова Борнхольм.

Про це заявила представниця ради Еллен Евіг Йоргенсен, пише ТАСС.

"Одна скарга щодо проєкту Nord Stream 2 була подана в рамках термінів для подання апеляцій (завершувався 27 листопада - прим.ред.)", - повідомила вона.

За словами Йоргенсен, скарга зазвичай не зупиняє рішення у справі.

Окрім цього представниця ради додала, що переважно рішення ухвалюють протягом 17 місяців, згідно з середнім показником на жовтень 2019 року.

Водночас агентство не вказує, хто саме є ініціатором скарги, проте зазначає, що апеляцію збиралася подавати Україна.

Відео Парламент Німеччини проголосував за захист російського газопроводу "Північний потік - 2"

Бундестаг ухвалив нове газове законодавство ЄС для ще недобудованих газогонів. Але з певними поправками, які дозволяють прибрати останні бар'єри для завершення будівництва газопроводу в обхід України. Зокрема, зробили виняток для частини газогону, що прокладається в територіальних водах. Цим скористається "Газпром", бо 12 миль "Північного потоку - 2" пролягають під водою.    

Парламент Німеччини проголосував за захист російського газопроводу "Північний потік - 2"

Нагадаємо, раніше компанія Nord Stream 2 AG отримала дозвіл на будівництво системи газопроводу на континентальному шельфі Данії. Процес отримання заявки в данській юрисдикції тривав більше двох років - від квітня 2017 року. Відмова країни могла відтермінувати завершення проєкту на роки.

"Північний потік-2" має пролягти дном Балтійського моря. Його довжина становитиме понад 1200 кілометрів, пропускна спроможність - 55 мільярдів кубометрів газу на рік. Газопровід будує російський "Газпром" спільно з європейськими компаніями Engie, Uniper, OMV, Shell і Wintershall. Очікувалось, що трубопровід може запрацювати до кінця 2019 року. Україна виступає проти будівництва "Північного потоку-2", оскільки не хоче втратити статус транзитера газу. Проект активно критикують США, Польща і країни Балтії. Вони застерігають, що ЄС потрапить у залежність від російського газу. У Німеччині вважають, що проєкт економічний, а не політичний.

Залиште свій коментар

Вибір редакції