Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Данії вперше за кілька століть з’явились вовки – одного з них вже застрелили на камеру

Данці почали сперечатись через вбивство тварини.

У Данії в західній Ютландії на камеру випадково потрапило перше вбивство вовка в країні за декілька століть. Невелика група хижаків нещодавно з’явилась у Данії – до цього їх не було там майже двісті років.

Про це повідомляє Business Insider.

Як зазначається, відео викликало обурення у країні і підживило дебати зоозахисників і вчених щодо вовків – на записі видно, що тварина не проявляла жодних ознак агресії перед пострілом та не становила загрози.

Захисники тварин наполягають, що першу зграю вовків у країні слід оберігати. Разом з тим, інші наголошують на потенційній небезпеці для людей, що живуть поруч з територією, де заселилися тварини. Учені висловили занепокоєння: Гійом Чапрон, професор Шведського університету сільськогосподарських наук назвав вбивство тварини, що не становила загрози, "абсолютно неприйнятним".

Наразі 66-річний чоловік, підозрюваний у вбивстві, звинувачений поліцією. Він заперечує, що убив вовка, проте відмовляється надавати поліції додаткову інформацію у справі. У нього вже конфіскували машину, з якої він нібито стріляв, а також мисливську зброю.

Нагадаємо, рік тому до Данії вперше за два століття повернулись вовки. Щонайменше п'ять вовків, у тому числі одна самка, оселилися в сільськогосподарському районі західної Данії. Винищені мисливцями, вовки були повністю зникли в Данії з початку дев'ятнадцятого століття.

Залиште свій коментар

Вибір редакції