У Давосі пройде секретна зустріч банкірів

На нараді банкіри мають намір обговорити банківську реформу, яку кілька днів тому ініціював президент США Барак Обама.

Керівники найбільших банків США і Великобританії проведуть в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі таємну зустріч з британським міністром фінансів Алістером Дарлінгом. Про це пише британська газета The Times.

За даними видання, у зустрічі візьмуть участь топ-менеджери британських HSBC, Barclays і Standard Chartered, а також американських JP Morgan і Morgan Stanley.

На нараді банкіри мають намір обговорити банківську реформу, яку кілька днів тому ініціював президент США Барак Обама. На їхню думку, спроби обмежити розміри банків, як запропонував Обама, потягнуть за собою непередбачені, і швидше за все, негативні наслідки для світової економіки.

Також фінансисти планують висловити Дарлінгу претензії з приводу введення додаткового "суперналога" в 50 відсотків на бонуси британських банкірів, що перевищують 25 тисяч фунтів стерлінгів (40 тисяч доларів). Представники банківського сектора країни неодноразово відзначали, що така ініціатива влади приведе до відтоку фінансистів з Великобританії.

Всесвітній економічний форум відкрився 27 січня. У заході, що проходить у швейцарському Давосі в 40-й раз, беруть участь близько 2500 бізнесменів, політиків і діячів науки і культури. Форум буде працювати до 31 січня.

Читайте також:

У Давосі представлений план глобальної мережі фінбезпеки

У світі зафіксовано рекордний рівень безробіття

Ювілейний 40-й форум в Давосі почне перебудову світу

Давоський форум розпочався із самогубства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: