У Держдепі готують другий пакет "жорстких" санкцій проти РФ до листопада

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нинішні американські санкції вже завдали РФ десятки мільярдів доларів збитків.

Помічник держсекретаря США Маніша Сінгх у четвер, 13 вересня, заявила, що РФ не дозволила провести інспекцію об'єктів, пов'язаних з програмою хімзброї, тому США готують до листопада більш "жорсткий" другий пакет санкцій, пише Інтерфакс.

"Ми плануємо ввести в дію дуже жорсткий другий пакет санкцій", - заявила Сінгх під час слухань в палаті представників США.

Представниця Держдепу зауважила, що Росія зазнала величезних збитків за час дії американських санкцій. "За нашими оцінками, в сукупності наші санкції коштували російській владі десятки мільярдів доларів збитків. Крім того, вони дуже вплинули на держсектор і негативно вдарили по російських компаніях", - зазначила вона.

За її словами, російська влада зазнає реальних збитків від обмежувальних заходів, і ці збитки будуть незмінно зростати до тих пір, "доки Росія не припинить свої акти агресії".

Нагадаємо, рубль почав активно падати 8 серпня через новину про подробиці американського законопроекту про нові санкції проти Росії. "Акт про захист американській безпеці від агресії Кремля 2018" пропонує об'єднати всі американські обмеження проти РФ в одну базу, створити спеціальний санкційний офіс і визнати Москву "спонсором тероризму".

Згодом стало відомо про ще одну порцію американських санкцій проти Росії через отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії в британському місті Солсбері. У Державному департаменті США введення нових санкцій пояснили тим, що Росія, яку Вашингтон вважає винною в отруєнні, порушила міжнародне право, застосувавши отруйну речовину "Новачок". Анонсовані санкції будуть стосуватися заборони на експорт в Росію товарів, які можуть бути пов'язані з національною безпекою. Тобто заборона буде діяти на постачання електронних пристроїв та їхніх компонентів, в тому числі й тих, що використовуються в авіаційній галузі.

У США пригрозили Росії і другою порцією санкцій - у разі, якщо протягом трьох місяців Москва не надасть гарантій, що не буде використовувати хімічну зброю і не погодиться на допуск міжнародних інспекторів. Другий етап санкцій передбачає зниження рівня дипломатичних стосунків, заборону авіакомпанії "Аерофлот" літати в США, скорочення до мінімуму взаємної торгівлі.

ВідеоБрюссель офіційно продовжив дію санкцій проти російських політиків

Ще пів року санкцій проти Російської Федерації. Брюссель офіційно продовжив дію санкцій проти російських політиків, високопосадовців та військових офіцерів, котрі причетні до анексії Криму та окупації Донбасу. Візові заборони та арешти активів для 155 осіб та 44 суб'єктів будуть чинні до 15 березня 2019 року. 

Брюссель офіційно продовжив дію санкцій проти російських політиків

Залиште свій коментар

Вибір редакції