Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Держдепі оцінили масштаби нових антиросійських санкцій США

Під санкції потраплять також товари подвійного призначення.

Нові санкції США проти Росії можуть охопити близько 70% усіх російських підприємств, пов'язаних з державою.

Про це розповів під час спеціального телефонного брифінгу високопоставлений представник Держдепартаменту США, передає Укрінформ.

Насамперед санкції стосуватимуться тих підприємств, що займаються виготовленням продукції у сфері безпеки та оборони або подвійного призначення. "Ми застосовуємо ці санкції практично стосовно всіх російських державних підприємств, тих, які перебувають у власності держави або які фінансуються державою. Потенційно це дуже великий обсяг російської економіки – з точки зору кінцевих користувачів", - зауважив чиновник.

Також він навів "приблизні" цифри, зауваживши, що нові санкції стосуються близько 70% російської економіки, передусім у сфері безпеки, й близько 40% робочої сили РФ, залученої на цих підприємствах.

Крім того, йдеться також про товари подвійного призначення, такі як газотурбінні авіадвигуни, електричні та електронні пристрої й компоненти, інтегральні схеми, випробувальне та калібрувальне обладнання різних видів, а також інші матеріали.

Тим часом у Росії обвалюються рубль, біржові індекси, вартості акцій великих компаній. Усе - через анонсовані майбутні нові санкції США проти РФ. Група сенаторів США в четвер, 2 серпня, представила пакет нових санкцій проти Росії. Запропонований сенаторами законопроект включає санкції проти російських політиків і олігархів, близьких до президента РФ Путіна, обмеження інвестицій в енергетику та інші заходи. "Конгрес знову продемонструє прозору політику США і знову поставить Росію перед фактом: агресія Кремля зустріне наслідки, які струсонуть на режим Путіна  до краю", - заявили сенатори.

ВідеоСША запроваджують нові санкції проти Росії

Зробили це через отруєння російського екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки у Великій Британії. Санкції почнуть діяти за два тижні, вони обмежать постачання до Росії тих американських товарів, що можна використовувати і з військовою метою.

США запроваджують нові санкції проти Росії

Вибір редакції