У Держдепі пояснили, чому запровадили нові санкції проти росіян

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обмежувальні заходи впроваджені відносно осіб, пов'язаних з оборонкою та розвідкою.

Державний департамент США пояснив, за що запровадив нові санкції проти 33 росіян та російських компаній.

Як пише Reuters, нові обмеження введені за порушення закону про санкції 2017 року.

Крім того, зазначається, що проти департаменту постачання Центральної військової ради Китаю та його директора санкції були введені за "значні транзакції" з Рособоронекспортом - головним експортером російських озброєнь. Обмеження пов'язані із закупівлею у Росії комплексів С-400 та літаків Су-35.

Нагадаємо, держсекретар США Майк Помпео ввів санкції проти 33 громадян Росії, пов'язаних зі сферами оборони і розвідки. Зокрема обмежувальні заходи стосуються приватної військової компанії "Вагнер", компаній Євгена Пригожина та безпосередньо Пригожина. До переліку також потрапили логістична компанія Міністерства оборони "Оборонлогістіка" і авіаційний завод в Комсомольську-на-Амурі. Крім того, санкції торкнулись співробітників так званої "фабрики тролів", яких США звинувачують у втручанні в вибори президента.

ВідеоСША накладатимуть санкції на людей та компанії за втручання у вибори

Санкції за втручання у вибори. Президент США Дональд Трамп підписав наказ, що передбачає покарання для іноземців, які втручаються у процес волевиявлення американців. Це стосується і людей, і компаній. Каратимуть за хакерські атаки на виборчі системи, пропаганду або витік конфіденційної інформації політичного характеру. Санкції передбачають замороження активів, обмеження доступу до американських фінансових установ та заборону американських інвестицій у компанії з чорного списку. 

США накладатимуть санкції на людей та компанії за втручання у вибори

Залиште свій коментар

Вибір редакції