Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Держдепі розповіли про дії США після виходу із іранської ядерної угоди

Зусилля США будуть набагато ширшими, ніж просто відповідь на ядерну загрозу.

США хочуть працювати зі своїми союзниками над укладенням нової угоди з Іраном, яка крім ядерної програми Тегерана також блокуватиме розробку нових балістичних ракет та загрозливої активності Ірану в регіоні.

Про це заявив державний секретар США Майк Помпео, - пише Укрінформ.

"Коли ми вийдемо з іранської угоди, ми працюватимемо з нашими союзниками, щоб знайти реальне, всеосяжне й довготривале рішення у відповідь на іранську загрозу. Ми маємо спільний інтерес з нашими союзниками в Європі та у всьому світі, щоб не допустити, щоб Іран розвивав ядерну зброю", - наголосив державний секретар США.

Зусилля США будуть набагато ширшими, ніж просто відповідь на ядерну загрозу. "Ми будемо працювати разом з партнерами над виключенням загрози балістичної програми Ірану; припинення його терористичної діяльності по всьому світу; а також блокування його загрозливій активності на Близькому Сході та за його межами", - додав Помпео.

Глава американської дипломатії зауважив, що це відбуватиметься в той час, коли санкції набудуть повного ефекту і "нагадають іранському режиму про дипломатичну та економічну ізоляцію, спричинену його безрозсудною та злочинною діяльністю".

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп пообіцяв оголосити своє рішення щодо ядерної угоди з Іраном у вівторок, 8 травня. 

 

30 років санкцій проти Ірану

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції