Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Держдепі США озвучили нові можливості тиску на Росію

Нові обмеження проти РФ через її агресію перебувають на стадії підготовки.

Окрім нових санкцій, які адміністрація США продовжує розробляти, Сполучені Штати Америки також добилися припинення зарубіжних військових контрактів РФ на загальну суму понад $ 3 млрд.

Про це заявила речниця Державного департаменту США Хезер Науерт, - пише Укрінформ.

"29 січня було першим днем, відколи ми маємо застосувати санкції (проти Росії – ред.)," – зауважила офіційний представник зовнішньополітичного відомства США.

Мовляв, нові обмеження проти РФ через її агресію перебувають у процесі підготовки.

ВідеоРосійські олігархи та кремлівські чиновники опинилися під загрозою санкцій від США

Міністерство фінансів Сполучених Штатів разом з Національною розвідкою та Держдепом представили в конгрес США "кремлівську доповідь". Себто список наближених до Путіна олігархів. Усього 210 осіб. У список потрапила вся кремлівська рать.

 

Російські олігархи та кремлівські чиновники опинилися під загрозою санкцій від США

"Сотні наших людей працюють щодня по всьому світу в контексті санкцій, й не тільки з Державного департаменту, але також з Міністерства фінансів та інших відомств", - наголосила офіційний представник дипломатичного відомства.

Науерт також нагадала, що крім санкцій закон CAATSA передбачає обмеження для співпраці з РФ з боку інших країн, зокрема, у сферах оборони та розвідки. За її словами, США зв'язалися з країнами-партнерами, які вже мають такі контракти, щоб попередити їх про дію закону CAATSA відносно такого роду діяльності в подальшому.

"Деякі країни припинили закупівлі певної продукції й товарів. Ми вважаємо, що змогли припинити транзакції на загальну суму понад $ 3 млрд", - підкреслила речниця Державного департаменту США.

Нагадаємо, що раніше Держдеп США заявив, що Росія не виконує Мінські угоди, санкції збережуться.

Залиште свій коментар

Вибір редакції