Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Держдепі США відхрестилися від вторгнення ФБР до консульства РФ у Сан-Франциско

Ми не зламували замків, - заявила представник американського зовнішньополітичного відомства.

Державний департамент США спростував заяви російської сторони, що після припинення роботи генерального консульства РФ у Сан-Франциско до його приміщення начебто вдерлася ФБР та провела там обшуки.

Про це заявила речниця Державного департаменту США Хезер Науерт, - пише Укрінформ.

«Ми не зламували замків, ФБР не було задіяне, це була служба дипломатичної безпеки зарубіжних місій", - зауважила представник американського зовнішньополітичного відомства.

ВідеоСан-Франциско оштрафує російських дипломатів за чорний дим над генконсульством

Вона уточнила, що до 1 жовтня російське генконсульство мало припинити свою роботу, і всі співробітники російської дипломатичної установи повинні були залишити будівлю, у якій також розташовувались квартири російських дипломатів. Як підкреслила Науерт, співробітники американської служби перевірили, чи всі приміщення були звільнені, і чи залишаються вони в безпеці.

31 серпня влада США зажадала від Кремля закрити до 2 вересня генеральне консульство в Сан-Франциско, а також торгпредставництво в Вашингтоні і його філію в Нью-Йорку. На території торгпредставництва Росії у Вашингтоні спалювали якісь документи. Також чимало документів у коробках вивозили за його межі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції