Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Держдепі США вважають, що РФ повинна змусити Асада дотримуватися перемир'я в Сирії

"Росія несе особливу відповідальність" у цьому конфлікті.

Держсекретар США Джон Керрі в ході телефонних переговорів попросив міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова чинити тиск на уряд Сирії, щоб змусити дотримуватися перемир'я.

На думку американської сторони, режим президента Сирії Башара Асада проводить повітряні атаки на міста Алеппо і Дарайю. В результаті бомбардувань гинуть мирні жителі. Крім того, сирійська армія заблокувала доступ до деяких міст, що заважає поставкам туди гуманітарної допомоги.

Згідно з заявою держдепу США, "Росія несе особливу відповідальність" у цьому конфлікті. Вона повинна змусити уряд Асада припинити атаки, в ході яких гинуть цивільні особи, а також забезпечити доступ до гуманітарної допомоги всім нужденним.

Нагадаємо, раніше Сирійська обсерваторія з прав людини повідомила, що дії російської авіації в Сирії призвели до загибелі більше 2 тисяч цивільних осіб

Так, за даними правозахисної організації, в результаті авіабомбардувань авіацією РФ, в Сирії загинуло 2046 цивільних осіб, серед яких 488 дітей. При цьому, правозахисники повідомляють про знищення російською авіацією близько 2 тисяч повстанців проти режиму Асада. Крім того, також було ліквідовано 2,2 тисячі терористів екстремістського угруповання "Ісламська держава".

Близько місяця тому Російська Федерація направила в Сирію артилерію, незважаючи на заяву про згортання військової операції в країні. Зброю Росія перекидала в околиці міста Алеппо. При цьому, російську артилерію використовували війська президента Сирії Башара Асада. Російська Федерація також посилила підтримку авіації сирійських урядових військ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції