У Держдепі відхрестились від звинувачень на адресу Росії в "акустичних атаках" на дипломатів США на Кубі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американські ЗМІ знову повідомили про можливу причетність Росії до незрозумілих атак на працівників посольства США на Кубі.

У Державному департаменті США заявили, що поки не встановили винних в "акустичних атаках" на співробітників посольства країни на Кубі попри численні звинувачення в американських ЗМІ на адресу Росії.

Про це на брифінгу повідомила речниця Держдепу Хізер Науерт.

"Ми помітили сьогодні шквал повідомлень в яких звинувачується російська влада на основі висловлювань якогось неназваного представника американського уряду. Я хотіла б застерегти вас, щоб ви дуже скептично ставились до такого роду заяв "посадових осіб. Наразі не встановлені причини, жодна відома особа чи група не вважається відповідальною. Ми розслідуємо це. Наша позиція не змінилася. Розслідування триває. Ми нікому не приписували ніякої провини, і ми продовжуємо розслідування, я хочу, щоб ви мене правильно зрозуміли", - заявила вона.

Науерт також підкреслила, що позиція Держдепу лишається незмінною у тому, що це були цілеспрямовані атаки на працівників посольства США.

Ще на початку вересня американські ЗМІ з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах почали повідомляти про причетність Росії до "акустичних атак" на дипломатів США.

Нагадаємо, що про "акустичні атаки" на американських дипломатів на Кубі стало відомо в серпні 2017 року. Жертвами цих інцидентів, як уточнювали в Держдепартаменті, стали щонайменше 16 співробітників посольства США. У них, за інформацією американського зовнішньополітичного відомства, були виявлені проблеми з нервовою системою. У США після цього почали займатися розслідуванням цих інцидентів, підключивши до цього, зокрема, і ФБР.

Через "акустичні атаки" на своїх дипломатів США закликали американців не відвідувати Кубу та відкликали 60% дипломатичного персоналу в Гавані.

ВідеоСША оприлюднили нові дані про акустичну атаку на дипломатів після роботи на Кубі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції