Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Держдумі не помітили у центрі Москви жінку з відрізаною головою дитини

Комітет Думи зі ЗМІ нічого не чув про жорстоке вбивство.

У Росії в комітеті Держдуми з інформполітики нічого не знають про резонансну подію з нянею, яка відрізала голову дівчинки в Москві.

"Не чув, а що там сталося? Не бачив, не чув, не знаю про що йдеться. "Жовтневе поле" – це в Москві або Петербурзі?" - заявив радіостанції "Говорит Москва" член комітету Олексій Козаков у відповідь на прохання прокоментувати замовчування трагедії на телебаченні.

Зазначимо, що російський опозиціонер Ілля Кашин проаналізував випуски новин російських каналів, аби дізнатися, хто висвітлював тему вбивства дитини.

"Ми подивилися записи московських ефірів популярних російських телеканалів за 29 лютого. У списку опинилися 13 кнопок, на яких виходять випуски новин. На п'яти з них як головні новини з'являлася інформація про трагедію в Москві: "Lifenews", "РБК", "РЕН-ТВ", "Звезда" і "МИР". Причому на "Lifenews" ця новина зникла з ефіру з 15 годин (повернувшись увечері з приводу коментарів СКР, слідчого експерименту та визнання затриманої), а на "РЕН-ТВ" вийшла тільки в 12:30. До вечора няня-вбивця змогла протриматися на "РБК", "Звезде" та "Миреі". Зазначимо, що "військовий" телеканал присвятив темі докладний сюжет, а кореспондент "Мира" виходив у прямий ефір від будинку, де живе потерпіла сім'я", - зазначає він.

Канали

"Міський телеканал "Москва-24" до пізнього вечора не розповідав подробиці про подію, хоча спроба зробити це головною темою дня була ще до 12:30 на кілька хвилин з'явилися короткі повідомлення і маленьке беззвучне вікно прямого ефіру від станції метро. Злочин проігнорував в головних новинах федеральний "Россия 24". Серед "великої трійки" — "Первый", "Россия 1", "НТВ" — на новину ніхто не відреагував. В тому числі, в передачі "Вести-Москва". На сайті "Вести.ру" інформація публікувалася, але без відео з ефірів ВГТРК. На сайті НТВ вже вночі 1 березня з'явився відеозапис без коментарів, знятий оператором передачі "ПП" на слідчому експерименті", - додав він.

Як пише РБК, працівники каналів розповіли, що найбільшим каналам надійшла рекомендація не показувати в ефірі сюжети про вбивство дитини. З пояснень обох співбесідників РБК випливає, що представники влади побоювалися привертати увагу до національного питання.

Нагадаємо, в понеділок, 29 лютого, Москвою розгулювала жінка з головою маленької дівчинки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції