Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Держдумі РФ вимагають судити українців за заклики повернути "свої землі"

Також російські депутати зажадали внести українських осіб у базу даних Інтерполу.

Депутат від Комуністичної партії РФ Сергій Обухов, направив запит з проханням порушити кримінальну справу проти губернатора підконтрольної Києву частині Донецької області Павла Жебрівського та інших осіб, які закликають до порушення територіальної цілісності Росії.

Запит був направлений голові Слідчого комітету (СК) Олександру Бастрикіну, повідомляє РИА-Новости.

Нагадаємо, у вівторок, 7 червня голова Донецької військово-цивільної адміністрації Жебрівський заявив в ефірі радіостанції "Ера", що Україні необхідно повернути "свої" землі, які перебувають у складі Росії.

"Рано чи пізно ми повинні повернути споконвічно українські землі - Курщину, Брянщину, Воронежчину, Ростовщину і Краснодарський край. Це там, де є українська сутність, українська ментальність", - заявив Жебрівський. Він додав, що розмови про те, що київська влада залишить Донбас, неприпустимі.

Своєю чергою, Обухов заявив, що раніше з подібними закликами виступав і колишній глава організації "Правий сектор" Дмитро Ярош.

Таким чином, депутат закликає голову СК зробити спільно з іншими зацікавленими відомствами всі необхідні дії для включення українських осіб у базу даних Інтерполу.

"Будучи депутатом від Краснодарського краю, я не маю морального права не реагувати на екстремістські висловлювання посадових осіб сусідньої держави, які продовжують говорити про те, що Кубань нібито є українською територією", - заявив він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції