Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Держдумі РФ заговорили про створення "спадкоємця" ідеологічного відділу ЦК КПРС

У країні хочуть посилити пропаганду.

Заступник голови Держдуми РФ Олександр Романович вважає необхідним посилити в Росії пропагандистські інститути.

Про це він заявив сьогодні, 8 квітня, виступаючи на парламентських слуханнях "Росія - Захід. Що переможе - логіка протистояння або логіка взаємодії?", передає ТАСС.

"Необхідне кардинальне посилення наших пропагандистських інституцій. Просувати свою політику у нас не виходить, потрібно збільшувати витрати на цей напрямок, у нас є пропозиції, де можна знайти кошти для цих цілей", - сказав він.

Російський депутат нагадав, що в 70-80-ті роки в Радянському Союзі існувала потужна система пропаганди, в компартії функціонувало управління з міжнародної інформації, відділ міжнародних відносин, які очолювали цю роботу.

"Однак у цій царині за останні 25 років дуже багато втрачено, ті структури зруйновані, єдиного координаційного ідеологічного центру немає", - сказав російський віце-спікер.

Він вважає, що "це дуже важливе питання, вирішення якого дозволило б структурувати роботу з пропагандистської діяльності".

Віце-спікер Держдуми нагадав, що "свого часу" існував інститут підготовки журналістів - міжнародників, проте зараз така підготовка не проводиться.

"Ми не маємо навчальних підрозділів із контрпропаганди і пропаганди", - заявив він.

Романович вважає, що потрібно підвищити залученість громадських організацій у цю роботу.

Раніше Ліберально-демократична партія Росії вже запропонувала створити в РФ міністерство пропаганди, яке буде контролювати сітку мовлення телеканалів. Про це заявив член партії, заступник голови комітету Держдуми з інформаційної політики Вадим Дєньгін.

Залиште свій коментар

Вибір редакції