У Діда Хасана стріляли із Калашникова

Криміналісти встановили місце, звідки велася стрілянина і виявили у квартирі автомат Калашникова. Дані вказують на те, що "злочин було ретельно сплановано".

Автомат Калашникова з глушником виявлений у квартирі, з якої кіллер стріляв у кримінального авторитета Аслана Усояна, відомого як Дід Хасан, повідомив офіційний представник СКП РФ Володимир Маркін.

"У ході огляду місця події слідчі і криміналісти встановили місце, звідки велася стрілянина - це квартира, розташована на третьому поверсі протилежної будівлі. У квартирі виявлено автомат "АКМ" (автомат Калашникова модернізований) з глушником. Все це вказує на те, що злочин було ретельно сплановано", - сказав Маркін.

За його словами, Усоян отримав "тілесне ушкодження черевної порожнини".

Джерела в правоохоронних органах нагадують, що аналогічний замах був скоєний у липні минулого року на одного з найближчих друзів Діда Хасана - кримінального авторитета В'ячеслава Іванькова на прізвисько Япончик. У Іванькова стріляли, коли він виходив з ресторану "Тайський слон" на Хорошевському шосе в Москві.

Позиція для ведення стрільби була обладнана в кузові автомобіля "Газель", кілер стріляв зі снайперської гвинтівки Драгунова з відстані приблизно 70 метрів. Оперативники повідомляли, що куля була зі зміщеним центром тяжіння. Япончик отримав проникаюче поранення черевної порожнини, йому довелося вирізати частину кишечнику. Після декількох складних операцій Іваньков помер.

Джерело в правоохоронних органах столиці повідомило, що на "професійність виконання замаху" на Діда Хасана вказують кілька чинників.

"Зокрема, про це свідчить добре вибрана позиція того, хто стріляв. Кілер заздалегідь знав місце і час прибуття Усояна, організацію і склад його охорони і ретельно підготувався до злочину", - сказало джерело.

"Безперечно й те, що злочинець знав про наявність розташованих поблизу будинку сина Усояна камер відеоспостереження, тому він і не потрапив під них. Відхід з місця розстрілу був також, напевно, ним прорахований по секундах", - вважає співрозмовник агентства.

Як повідомлялося раніше, у Москві 16 вересня було скоєно замах на кримінального авторитета Аслана Усояна, відомого як Дід Хасан. Баграмян зараз знаходяться у Боткінській лікарні під посиленою охороною спецпідрозділів МВС. Наразі Усоян вже прооперований.

Читайте також:

Дід Хасан вижив після замаху

У Москві скоєно замах на кримінального авторитета Діда Хасана

Україна вислала Діда Хасана до Росії

Російського злодія Діда Хасана вислали з України під фальшивим приводом

У Києві затримали "хрещеного батька" російської мафії Діда Хасана

Новим "хрещеним батьком" російської мафії став Дід Хасан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: