Водолази знайшли у трюмі теплохода "Булгарія" від 30 до 40 тіл дітей

Під час катастрофи круїзного теплохода на Волзі загинули десятки дітей, замкнутих в ігровій кімнаті. Поки що рятувальники змогли дістати лише 6 трупів.

З борту теплохода "Булгарія", який затонув на Волзі, підняли тіла шести дітей. Всього, за словами водолазів, у дитячій кімнаті в трюмі – від 30 до 40 тіл загиблих.

"Водолази обстежили судно, і від 30 до 40 тіл дітей знаходяться у трюмі, де була споруджена дитяча кімната з пісочницею. Саме туди дітей відвели для розважальної програми незадовго до того, як сталася трагедія", - розповів один з представників рятувальної групи.

Поки, за його словами, рятувальники не можуть підібратися до трюму через "дуже сильну течію в цій акваторії".

Як повідомила прес-секретар пошуково-рятувальної служби Удмуртської республіки Лілія Хазієва, з шести загиблих дітей - одна дитина 4-5 років, решта - підлітки 11-12 років. "В більшості своїй всі загиблі - дівчатка", - уточнила вона.

Водолазні роботи триватимуть всю ніч, і швидше за все, за словами Хазіевої, нова інформація про дітей з'явиться тільки ближче до ранку.

Круїзний теплохід "Булгарія" затонув на Волзі10 липня. Ця катастрофа стала найбільшою катастрофою на російських річках майже за 30 років - на борту судна перебували 208 осіб, врятувати з них вдалося лише 79.

На теплоході було дуже багато дітей, за даними пожежників - близько 50-ти. Частину з них перед катастрофою зібрали в окремій кімнаті, вибратися з якої вони вже не змогли. Вистрибнути за борт вдалося в основному дорослим, які провели у воді ще близько двох годин.

Більше подробиць про катастрофу "Булгарії" читайте тут

Читайте також:

Очевидець катастрофи на Волзі: теплохід тонув під музику, люди борсалися в мазуті

В останній круїз затонулий на Волзі теплохід вийшов без ліцензії

Оприлюднені ймовірні версії катастрофи судна на Волзі

Врятований пасажир затонулого на Волзі теплохода: під час катастрофи загинуло безліч дітей

ВідеоПошукова операція на місці затонулого судна "Булгарія"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: