У домі бен Ладена знайшли віагру та фарбу для волосся

У домі у колишнього "терориста номер один" знайшли ліки від імпотенції та фарбу, якою бен Ладен фарбував волосся та бороду.

бен_Ладен_вдома
youtube
Бен Ладен на домашньому відео
США продовжують представляти світові Усаму бен Ладена не як грізного терориста, а як пошарпаного життям сивого дідуся. Цього разу ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що в домі бен Ладена знайдено віагру на травах і фарбу для волосся, якою він підфарбовував волосся і бороду перед записами своїх відеозвернень.

Нагадаємо, після американського рейду прибули на місце пакистанські військові захопили одразу трьох вдів бен Ладена.

ЛІКВІДАЦІЯ БЕН ЛАДЕНА (ФОТО)

Нагадаємо також, що нещодавно було оприлюднено домашнє відео терориста. У суботу уряд США дав дозвіл на показ п'яти відеозаписів, які стали трофеєм після рейду, проведеного проти шефа "Аль-Каїди". Всі ролики опубліковані без звуку, щоб не поширювати пропаганду терористів. Але й без звукової доріжки вони дозволяють зробити досить висновки.

Найбільш несподіваним виглядає кліп, якому ЗМІ дали назву "домашнє відео". Він показує бен Ладена таким, яким світ його не знав: зігнутим чоловіком, який, судячи з усього, сидить на підлозі в бідно обставлений тісній кімнаті. На ньому чорна вовняна шапочка, на плечі накинуто ковдру, борода посивіла і виглядає недоглянутою".

Тримаючи в руках пульт дистанційного керування, Усама, мабуть, переглядає повідомлення міжнародних телеканалів про свої виступи під час перебування ватажком терористів.

 США ЛІКВІДУВАЛИ БЕН ЛАДЕНА (ВІДЕО)

У новинних сюжетах з колишніх часів, які дивиться бен Ладен, він все ще впливовий і гордий керівник терористичної мережі. Однак той бен Ладен, якого ми при цьому спостерігаємо, виглядає як карикатура на ватажка терористів. Відображене на плівці житло бен Ладена в Абботтабаді, за словами багатьох ЗМІ, "більше нагадує британський будинок престарілих, ніж лігво ватажка терористів". Згорблений Усама виглядає на записі помітно старшим за свої 54 років.

"Домашнє відео" являє собою контраст з іншими сюжетами на цих п'яти відеозаписах. На одному із записів бен Ладен розучує промову, яку він, ймовірно, збирався вимовити після вдалого теракту. На іншому, зробленому, за експертними оцінками, між 9 жовтня і 5 листопада 2010 року, він виголошує гнівну проповідь, спрямовану проти США. Для цих виступів він постриг і підфарбував волосся і бороду.

Все про ліквідацію бен Ладена читайте тут.

Читайте також:

Міноборони США: бен Ладен помер ще в 2001 році

Для ліквідації бен Ладена США використали секретну зброю

ЗМІ: бен Ладена зрадив його найближчий помічник

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: