У дружини Димовського під час обшуку вилучили блендер

Російські міліціонери вилучили системний блок, принтер і блендер у дружини Димовського, у брата нічого підозрілого не знайшли.

Співробітники міліції, які проводили обшук у квартирі цивільної дружини колишнього майора міліції Олексія Димовського, вилучили системний блок, принтер і блендер.

Про це заявив правозахисник Вадим Карастельов, що представляє інтереси Димовського.

Обшук також проходив у квартирі Костянтина Мінькіна, зведеного брата колишнього міліціонера. Однак у нього оперативники нічого підозрілого не знайшли.

За словами Карастельова, співробітники міліції шукали гроші та наркотики. Такий висновок правозахисник зробив на основі питань, які задавали оперативники. Він також припустив, що Димовського і його брата хочуть звинуватити в торгівлі наркотиками. "А блендер нібито могли віддати Димовському наркомани в обмін на зілля", - додав Карастельов.

Обшук в квартирі цивільної дружини Димовського Олесі проводили оперативники з Краснодару. Вадим Карастельов відзначив, що міліціонери запросили понятих, "які зовні дуже схожі на наркозалежних людей". Також він додав, що "всі вони були не місцеві, хтось з Краснодара, ще з сусідніх районів".

Інформація про обшуки з'явилася в четвер, 28 січня. При цьому не уточнювалося, що шукають міліціонери в квартирах родичів Димовського. Також не повідомлялося, на якій підставі проходять обшуки. Сам Олексій Димовський був заарештований 22 січня за звинуваченням в привласненні 27 тисяч рублів, виділених на оперативну діяльність.

Карастельов також розповів, що слідчий, який веде справу колишнього майора міліції, задовольнив клопотання про проведення очних ставок Димовського з начальником кримінальної міліції УВС Новоросійська Шкидюком і з головою міського УВС Черноситовим. Вони будуть проведені в СІЗО в присутності адвоката підозрюваного.

Олексій Димовський здобув популярність після серії відеороликів, опублікованих у листопаді 2009 року на сервісі YouTube, в яких майор розповів про порушення і корупцію в Новоросійському УВС. Пізніше він був звільнений з правоохоронних органів. У середині листопада Димовський оголосив про відкриття громадської приймальні при Новоросійському комітеті з прав людини.

У січні 2009 року за рішенням Приморського районного суду Димовський був заарештований. Йому були пред'явлені звинувачення в шахрайстві. В УВС Новоросійська Димовський обіймав посаду старшого оперуповноваженого відділення з розкриття злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотиків.

Читайте також:

Дружину і брата майора Димовського обшукали

Майора Димовського заарештовано

Димовському висунули звинувачення у шахрайстві

Димовський став третейським суддею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: