У дубайському суперхмарочосі відвідувачі застрягли в ліфті на висоті 430 метрів

Гостям вежі, розташованого на 124-му поверсі, довелося провести майже цілу годину в підвішеному стані.

Чотирнадцять відвідувачів оглядового майданчика дубайського суперхмарочоса "Бурдж Халіфа" застрягли в ліфті на висоті 430 метрів.

Про це повідомляє в неділю, 10 січня, сайт газети "Галф Ньюс".

Подія трапилася в суботу, менш ніж через тиждень після офіційного відкриття найвищої будівлі світу. Гостям вежі, які мали намір оглянути Дубай з оглядового майданчика, розташованого на 124-му поверсі, довелося провести майже цілу годину в підвішеному стані.

Робота ліфта, який переміщається по вертикалі зі швидкістю 10 метрів за секунду, була відновлена, і приплив охочих ознайомитися з новим Дубайським атракціоном не припинився.

Причини збою роботи одного із найбільш популярних з шести десятків ліфтів вежі, який щопівгодини приймає чергову партію любителів рідкісних візуальних відчуттів, видання не називає.

Нагадаємо, найвища вежа у світі "Бурдж Дубай" була відкрита 4 січня. На сайті Burj Dubai сказано, що висота вежі становить 822 метри і 55 сантиметрів. Зведення будівлі зайняло рекордні 22 мільйони людиногодин, а в пікові моменти на будівництві перебувало до 12 тисяч робітників. Основні приміщення Бурдж Дубай будуть здаватися під офіси, однак у вежі є готелі, ресторани, оглядові майданчики, басейни та багато іншого. Проектував вежу американський архітектор Едріан Сміт, головним завданням якого було поєднання ісламських традицій і сучасних західних рішень.

Читайте також:

У Дубаї відкрили найбільший хмарочос в світі

У Дубаї закінчили будівництво найбільшої будівлі на планеті

Влада Абу-Дабі врятувала Dubai World від дефолту

Фондовий ринок Дубаї обвалився вдруге за два тижні

У Дубаї закінчили будівництво найбільшої будівлі на планеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: