У дубайському суперхмарочосі відвідувачі застрягли в ліфті на висоті 430 метрів

Гостям вежі, розташованого на 124-му поверсі, довелося провести майже цілу годину в підвішеному стані.

Чотирнадцять відвідувачів оглядового майданчика дубайського суперхмарочоса "Бурдж Халіфа" застрягли в ліфті на висоті 430 метрів.

Про це повідомляє в неділю, 10 січня, сайт газети "Галф Ньюс".

Подія трапилася в суботу, менш ніж через тиждень після офіційного відкриття найвищої будівлі світу. Гостям вежі, які мали намір оглянути Дубай з оглядового майданчика, розташованого на 124-му поверсі, довелося провести майже цілу годину в підвішеному стані.

Робота ліфта, який переміщається по вертикалі зі швидкістю 10 метрів за секунду, була відновлена, і приплив охочих ознайомитися з новим Дубайським атракціоном не припинився.

Причини збою роботи одного із найбільш популярних з шести десятків ліфтів вежі, який щопівгодини приймає чергову партію любителів рідкісних візуальних відчуттів, видання не називає.

Нагадаємо, найвища вежа у світі "Бурдж Дубай" була відкрита 4 січня. На сайті Burj Dubai сказано, що висота вежі становить 822 метри і 55 сантиметрів. Зведення будівлі зайняло рекордні 22 мільйони людиногодин, а в пікові моменти на будівництві перебувало до 12 тисяч робітників. Основні приміщення Бурдж Дубай будуть здаватися під офіси, однак у вежі є готелі, ресторани, оглядові майданчики, басейни та багато іншого. Проектував вежу американський архітектор Едріан Сміт, головним завданням якого було поєднання ісламських традицій і сучасних західних рішень.

Читайте також:

У Дубаї відкрили найбільший хмарочос в світі

У Дубаї закінчили будівництво найбільшої будівлі на планеті

Влада Абу-Дабі врятувала Dubai World від дефолту

Фондовий ринок Дубаї обвалився вдруге за два тижні

ВідеоУ Дубаї закінчили будівництво найбільшої будівлі на планеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: