У Думу внесено проект закону про легальний "відкуп" від армії

Депутати від ЛДПР внесли в Держдуму законопроект, призовники зможуть за мільйон рублів звільнитися від строкової служби в армії.

Група депутатів від ЛДПР внесла в Держдуму законопроект, відповідно до якого призовники зможуть офіційно звільнятися від строкової служби в армії, виплачуючи державі мільйон рублів.

На отримані від призовників гроші пропонується залучати в армію контрактників. Як пояснив один з авторів законопроекту депутат Максим Рохмістров, документ ще не обговорювався на засіданні профільного комітету. Коли проект може бути винесений на обговорення на пленарному засіданні, поки невідомо.

На думку Рохмістрова, зазначені заходи могли б допомогти знизити корупцію в медичних установах, військкоматах та навчальних закладах. Як говориться на сайті ЛДПР, кошти мають вноситися на спеціальний рахунок міністерства оборони. Платне звільнення від служби в армії пропонується ввести на додаток до існуючих підстав для звільнення від проходження служби.

Останнім часом обговорюється питання про збільшення верхньої межі призовного віку в Росії з 27 до 30 років. Цю ідею вже підтримали члени комітету Ради Федерації з оборони та безпеки. Кілька тижнів тому стало відомо, що в рамках реформи армії Міноборони доведе число щорічно строковиків, які призиваються до 800 тисяч осіб.

Читайте також:

Під час навчань під Петербургом двох офіцерів розстріляли з танка

РПЦ відправить до війська 400 священиків

Китай визначив найсильніші армії світу: Росія увійшла до трійці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: