Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У двоюрідного племінника-мільярдера Путіна знайшлася розкішна вілла в заповіднику в Сочі

Прес-служба президента РФ запевняє, що Путін там не гостював.

Двоюрідний племінник-мільярдер президента Росії Володимира Путіна Михайло Шеломов виявився власником розкішної 4-поверхової вілли в природоохоронній зоні курортного Сочі. Маєток розташований на території урядового санаторію "Русь".

Сам маєток, як випливає зі схеми санаторію "Русь", є частиною цього комплексу. У санаторії сказали, що вілла і їхня, і водночас уже не їхня. Мовляв, вона перебуває в "оренді назавжди". Про це передає "Дождь".

Будівля має чотири наземні та один підземний поверх. Її загальна площа – 2,1 тисячі квадратних метрів. Кадастрова вартість будинку разом із земельною ділянкою становить понад 200 млн рублів. Обидва об'єкти - у власності фірми "Платинум", що належить Шеломову.

Санаторій "Русь" реконструювали до зимової Олімпіади в Сочі 2014 року. Із бюджету витратили понад 5 млрд рублів. Чи використовували частину цих коштів на ремонт вілли Шеломова, невідомо.

Зазначимо, що компанії племінника Путіна від 2004 року володіють акціями банку "Росія" і страхової компанії "Согаз". Нещодавно Центр розслідування корупції та організованої злочинності оцінив статки Шеломова в 573 млн доларів. Торік сумарний чистий прибуток трьох фірм родича Путіна ("Акцепт", "Платинум" та "Согаз-Нерухомість") перевищив 2 млрд рублів, тобто він отримував середній дохід понад 5,5 млн рублів у день.

А ось санаторій "Русь" уже бував у центрі земельного скандалу. Прокуратура Сочі 2014-го звернулася до суду з вимогою розірвати договір купівлі-продажу між Управлінням справами президента і компанією "Південний берег". Йшлося про приватизацію землі з іншого віллою - також на території санаторію "Русь". Земельна ділянка поруч з морем кадастровою вартістю близько 40 млн рублів була продана всього за 1 млн. Суд підтримав прокурорів, погодившись, що приватизувати землю в природоохоронній зоні не можна.

Незабаром після цього судового розгляду Михайло Шеломов став господарем іншої земельної ділянки на території "Русі".

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков запевняє, що Путін не буває на віллі свого двоюрідного племінника.

санаторій Русь у Сочі
Сторінка сайту санаторію "Русь"

санаторій Русь у Сочі
Санаторій "Русь"
Схема санаторію "Русь" у Сочі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції