Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони закликають до терпимості.

У столиці Індонезії - Джакарті - на вулиці вийшли десятки тисяч людей: вони закликають до терпимості і єдності після акції протесту мусульман проти губернатора Особливого столичного округу Джакарта Басуки Чахая Пурнами, передає агентство AP.

У п'ятницю в місті 200 тисяч мусульман вийшли на акцію проти губернатора. Його звинувачують у блюзнірських висловлюваннях щодо Корану.

У неділю 30 тисяч мітингувальників зібралися в центрі міста на головному круговому перехресті на "Парад культури Індонезії". Їхня акція збіглася з щотижневим днем "без автомобілів", коли протягом кількох годин у центрі міста можна пересуватися на машинах. Вони тримали в руках плакати з написом "Ми — Індонезія", виконували національні танці. Також розтягнули червоно-білий прапор країни. Політики виголосили промови про збереження єдності в багатонаціональній країні.

Губернатор Пурнама - перший за останні 50 років в історії губернатор Джакарти-християнин і перший етнічний китаей на цій посаді.

Мусульмани в Джакарті вже виходили на вулиці столиці, вимагаючи відставки губернатора Джакарти Басуки Чахья Пурнами на початку листопада. Протестувальники заявляли, що християнська віра губернатора ображає священну книгу Коран. В результаті зіткнень демонстрантів з поліцією загинула одна людина, а ще 12 були травмовані.

Залиште свій коментар

Вибір редакції