Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Euronews відреагували на критику і додали до скандального сюжету інформацію про анексію Криму

Раніше обурення зазначеним сюжетом Euronews вже висловило Міністерство закордонних справ України.

Euronews, сюжет якого про навчання окупаційними військами РФ дітей у Криму поводженню із мінами спричинив скандал, відреагував на протести українських дипломатів.

«Сюжет оновлено 24 січня 2018 року, включаючи деталі про російську анексію Криму», - йдеться на сайті Euronews.

Текст доповнено реченням про те, що «Крим, який розглядається Москвою як геополітичний форпост, був анексований у України у 2014 році, що призвело до уведення санкцій Євросоюзу і США проти Росії за ці нелегальні дії».

Раніше у представництві України при ЄС були шоковані спрямованістю сюжету загальноєвропейського телеканалу Euronews про військові навчання дітей в окупованому Росією Криму та висловили сподівання, що цей ефір був редакторською помилкою, а не цілеспрямованою російською дезінформацією.

Раніше обурення зазначеним сюжетом Euronews вже висловило Міністерство закордонних справ України.

Нагадаємо, 5 грудня 2016 року біля штаб-квартири Euronews  у Ліоні відбувся страйк проти планів керівництва компанії закрити українську редакцію. У страйку взяли участь не лише українські журналісти, але й представники іранської та арабської мовних служб, які перебувають на межі закриття, та деяких інших мовних редакцій. Загалом у страйку взяли участь близько 100 людей і це перший подібний захід за увесь час існування Euronews. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції