У евакуйованих японців виявлені ознаки опромінення

У людей, які були евакуйовані із зони аварійної АЕС в Японії, виявлені ознаки радіоактивного опромінення.

Щонайменше у трьох осіб, евакуйованих із зони навколо аварійної АЕС у префектурі Фукусіма, виявлені ознаки радіоактивного опромінення.

Поки немає відомостей, чи йде мова про людей з 5-ти або 10-ти кілометрової зони евакуації. Також не повідомляється, наскільки велика доза радіації була отримана потерпілими.

Раніше з'являлися повідомлення, що рівень радіації в районі АЕС в Фукусіма перевищував допустиму норму в сотні разів і відповідав можливому опроміненню, яку людина без шкоди для здоров'я може отримати за рік.

Після вибуху водню на першому енергоблоці АЕС в Фукусіма були зруйновані стіна та дах будівлі, проте реактор, за останніми даними, не постраждав. Тим не менш, фахівці стверджують, що в атмосферу потрапили частки цезію.

Вже після вибуху уряд Японії прийняв рішення евакуювати близько 300 тисяч людей із 10-кілометрової зони навколо АЕС. Напередодні повідомлялося про те, що з небезпечної території вивезли близько 5 тисяч чоловік, які проживали в 3-кілометровій зоні.

Японська влада стверджує, що рівень радіації після вибуху знизився, проте докладної інформації про те, що відбувається на пошкодженому енергоблоці досі немає.

Слідкуйте за новинами про потужний землетрус і цунамі в Японії тут.

Читайте також:

Біля АЕС у Фукусімі стався новий потужний землетрус

Через вибух на японській АЕС ядерне паливо в реакторі розплавилося, радіація в атмосфері

На Росію рухається радіоактивна хмара з Японії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: