У Facebook з’явиться вкладка новин: ЗМІ отримають мільйони доларів і додатковий трафік 

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Соцмережа хоче створити якісну добірку новин.

Компанія Facebook Inc. запропонувала 3 млн доларів США на рік провідним американським медіа за можливість використання їх контенту у своєму новинному сервісі. Цю вкладку соцмережа планує зробити доступною юзерам восени цього року, повідомляє The Wall Street Journal.

Джерела цього виданння говорять про зацікавленість Facebook у співпраці з ABC News, The Washington Post, Bloomberg та іншими виданнями. Соцмережа пропонує ЗМІ угоди терміном на три роки. Однак досі немає визначеності у питанні, чи буде Facebook викуповувати ліцензію на представлення новин на власних потужностях, чи відображатиме лише заголовок і початкові речення інформаційних повідомлень, для прочитання котрих доведеться переходити на сторінки видань. Останній варіант вигідніший для медіа, оскільки може стати джерелом додаткового трафіку та, відповідно, доходів від реклами.

The Wall Street Journal стверджує, що її близькі до Facebook джерела говорять про готовність компанії зібрати відгуки та йти назустріч побажанням медіа, щоби  покращити вкладку новин. Однак деякі керівники ЗМІ скептично налаштовані щодо цієї ініціативи соцмережі та сумніваються, що вона буде реалізована з вигодою для виробників новин.

Раніше в липні у Федеральній торговій комісії Сполучених Штатів погодили накладення штрафу у розмірі 5 мільярдів доларів на компанію Facebook через скандал із витоком особистих даних користувачів. Для стягнення штрафу потрібна ще згода міністерства юстиції США.

ВідеоЗа останні півроку Facebook видалив 3 мільярди фейкових акаунтів

Статистика свідчить, що це удвічі більше, аніж зазвичай. Почистили також 7 мільйонів дописів на кшталт образ, пропаганди насильства та тероризму. У Facebook переконують - дуже переймаються тим, щоб їхню платформу зловмисники не використовували для шкоди суспільству.  

За останні півроку Facebook видалив 3 мільярди фейкових акаунтів

Залиште свій коментар

Вибір редакції