У фатальний круїз на Волзі вирушили не всі, хто був у списках

Усього в списках пасажирів "Булгарії" 209 осіб, з них на борту знаходилися 205 пасажирів, четверо в круїз не вирушили.

МНС Татарстану навів уточнені дані про пасажирів затонулого теплохода "Булгарія": всього в списках 209 осіб, з них на борту знаходилися 205 пасажирів, четверо в круїз не вирушили.

Раніше республіканське МНС повідомляло, що в круїз не відправився один пасажир, і на борту теплохода знаходилися 207 людей, всього в списках значилися 208 пасажирів.

Двопалубний теплохід "Булгарія", побудований ще в 1955 році в Чехословаччині, затонув у неділю, 10 липня, під час грози в Татарстані, в 3 кілометрах від берега. Судно прямувало з міста Болгар в Казань. Загальна кількість жертв становить 59, врятовано 79 осіб, доля інших невідома.

Згідно зі списком, на "Булгарії" перебували 205 осіб, з них 23 незареєстрованих пасажира.

КАТАСТРОФА ТЕПЛОХОДА НА ВОЛЗІ: БІЛЬШЕ СОТНІ ЖЕРТВ ТА ЗНИКЛИХ БЕЗВІСТИ

Наразі водолази завершили обстеження ще однієї палуби теплохода "Булгарія". Потім водолази спробують розпочати обстеження трюму, вхід в який сильно утруднений. "Найроблемніше місце - це трюм, туди ми плануємо йти у важкому водолазному спорядженні з застосуванням роботів", - повідомив раніше начальник Управління державної інспекції по маломірних суднах МНС Росії Вадим Серьогін.

Роботи на місці аварії теплохода не припиняються. У них задіяні понад 90 водолазів. За добу вони виконали 124 спуски до затонулого судна.

Крім повного обстеження судна їм належить підготувати теплохід до підйому. "Вже підготовлено проектне рішення з підйому судна. Оформляється замовлення на виконання робіт", - повідомили в МНС.

З постраждалими та родичами загиблих працюють психологи МНС, МОЗ та МВС.

"Булгарія" затонула на Куйбишевському водосховищі вдень 10 липня в умовах сильного шторму. Теплохід, побудований в 1955 році, отримав нахил вправо і за кілька хвилин пішов на дно.

Читайте також:

Власник "Булгарії" переклав провину за загибель людей на екіпаж

Водолази знайшли у трюмі теплохода "Булгарія" від 30 до 40 тіл дітей

Очевидець катастрофи на Волзі: теплохід тонув під музику, люди борсалися в мазуті

ВідеоВ останній круїз затонулий на Волзі теплохід вийшов без ліцензії та несправним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: