У ФБР переконують, що Комі має високий авторитет і готові продовжити розслідування щодо втручання РФ

Бюро має потрібні ресурси для того, щоб продовжувати слідство щодо втручання РФ у вибори у США.

Звільнений Дональдом Трампом директор ФБР Джеймс Комі досі зберігає авторитет серед службовців Бюро, незважаючи на заяви Білого дому, а розслідування втручання Росії у вибори в США продовжуватиметься.

Про це заявив в.о. директора ФБР Ендрю Маккейб, - пише Укрінформ.

"Директор Комі користується широкою підтримкою в Бюро, в тому числі до сьогоднішнього дня", - наголосив виконуючий обов'язки керівника ФБР.

"Я можу вам сказати, я дуже й дуже тісно працював з директором Комі. З моменту, як він почав працювати у ФБР, я був помічником директора з питань національної безпеки на той час, і я працював з ним, коли я очолив польовий офіс у Вашингтоні", - наголосив Маккейб.

В.о. директора ФБР зазначив, що Бюро має потрібні ресурси для того, щоб продовжувати слідство щодо втручання РФ у вибори в США.

Маккейб також запевнив Сенат, що в разі спроб адміністрації Білого дому припинити розслідування, він попередить Комітет з питань розвідки Сенату США.

Ймовірною причиною звільнення голови ФБР Джеймса Комі стало те, що він, на думку Дональда Трампа, не виявляв належної лояльності і мав пильну увагу до розслідування щодо втручання Росії у вибори.

Нагадаємо, що глава ФБР дізнався про свою відставку з екрану телевізора.

Трамп пояснив рішення про відставку нездатністю Комі ефективно управляти організацією.

ВідеоТрамп звільнив голову ФБР, який розслідував зв'язки президента США з Москвою

Залиште свій коментар