Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ФБР є запис, на якому Трамп обговорює виплату моделі Playboy за мовчання про секс із ним - NYT

Запис було вилучено в кабінеті особистого юриста Трампа.

За два місяці до президентських виборів наприкінці 2016 року в Дональда Трампа відбулася розмова про можливу виплату моделі Playboy Карен Макдугал, аби вона мовчала про стосунки та секс із ним. Цю розмову таємно записав багаторічний особистий юрист Трампа Майкл Коен. А цього року ФБР проводила обшуки в його кабінеті й вилучила цей запис.

Про це пише The New York Times.

Міністерство юстиції США нині розслідує справу щодо порушення федеральних законів про фінансування виборчої кампанії Трампа. У цій справі визначають причетність до цього та роль Коена.

Майкл Коен
Reuters
Майкл Коен

Колишній мер Нью-Йорка Руді Джуліані, який був особистим юристом Трампа, підтвердив, що запис існує. Про це пише The Times. У розмові справді обговорюються виплати Карен Макдугал, яка стверджувала, що мала стосунки з Трампом 2006 року, невдовзі після народження його наймолодшого сина.

Водночас Джуліані переконує, що ці платежі не були зроблені, тож Трамп не зробив нічого поганого.

Представники Трампа взагалі заперечують, що таке було.

Перед самими виборами Карен Макдугал продала свою історію виданню The National Enquirer й отримала за це 150 тисяч доларів. Проте це зізнання тоді так і не опублікували.

Карен Макдугал
Karen McDougal / Instagram
Карен Макдугал

ВідеоКолишній моделі Playboy дозволили розповісти про стосунки із Трампом

У лютому у США розгорівся неабиякий скандал – Карен Макдугал заявила, що мала роман із нинішнім президентом. Було це нібито понад 10 років тому, коли дружина президента щойно народила сина. Ексклюзивну історію колишньої моделі мала опублікувати компанія "American Media" - вона викупила це право за 150 тисяч доларів. Історію так і не опублікували. Врешті Макдугал пішла до суду.

Колишній моделі Playboy дозволили розповісти про стосунки із Трампом

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції