У Філіппінах вперше розпочато переговори з маоїстами: жертв конфлікту понад 40 тисяч

Вперше за кілька десятків років уряд Філіппін уклав перемир'я і погодився на переговори з маоїстами, які ведуть партизанську війну проти уряду.

Уряд Філіппін починає в Осло мирні переговори з маоїстами: жертвами конфлікту вже стали понад 40 тисяч осіб.

Переговори пройдуть за участю Норвегії з 15-21 лютого. На цей час було вирішено припинити вогонь між збройними силами і повстанцями.

Главою урядової комісії з переговорів з маоїстами, Алекс Паділья з маоїстами вже вилетів в Осло, заявивши, що потрібно зосередитися на вирішенні ключових проблем.

"Ми повинні зосередитися на рішеннях збройного конфлікту. Йтиметься про економічні та соціальні реформи, а також стосуватиметься питань політичного устрою та конституції", - розповів Паділья.

Жертвами війни між урядовими військами і філіппінськими маоїстами, яка почалася більше чотирьох десятиліть тому, стали вже понад 40 тисяч осіб.

Нагадаємо, 4 лютого стало відомо, що на півдні Філіппін понад 800 сімей мирних жителів були змушені покинути свої будинки через спалах збройних зіткнень між Ісламським фронтом звільнення моро і Фронтом національного звільнення моро.

Стихійні бойові дії між кількома загонами ФНЗМ і ІФЗМ в районі населеного пункту Кабакан провінції Північної Котабато стали першим за останні роки настільки серйозним загостренням протистояння між найбільшими сепаратистським організаціями.

Читайте також:

На Філіппінах заарештували одного з найнебезпечніших терористів

Філіппінські бойовики поставили ультиматум владі

Маоїсти на Філіппінах влаштували різанину на тартаку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: