У Фінляндії оголосили страйк механіки авіакомпаній

900 авіамеханіків фінських авіакомпаній провели страйк, який вже призвів до скасування деяких внутрішніх рейсів.

Авіамеханіки фінських авіакомпаній Finnair, Blue 1 та Finncomm у понеділок почали страйк, який вже призвів до скасування деяких внутрішніх рейсів.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, у страйку беруть участь майже 900 осіб. Страйк виник слідом за провалом переговорів між профспілкою авіамеханіків і керівництвом авіаперевізників. Предметом суперечки стали зарплати і кількість робочих годин механіків.

Компанії Finnair і Blue 1, як очікується, виконають всі заплановані на понеділок внутрішні рейси, однак у вівторок у здійсненні польотів виникнуть серйозні труднощі, а в середу майже всі рейси будуть скасовані.

Як повідомляє джерело, продовження страйку може призвести і до скасування міжнародних рейсів.

Нагадаємо, починаючи з вересня, у Франції регулярно відбуваються загальнонаціональні акції протесту, в яких беруть участь до 3,5 мільйона осіб. Через страйків транспортників, енергетиків, вчителів, школярів, студентів та низки інших верств суспільства економіка країни виявилася, за словами президента Ніколя Саркозі, ледь не паралізованою.

За словами міністра з питань економіки, промисловості та зайнятості П'ятої республіки Крістін Лагард, щодня страйки обходяться країні в 200-400 мільйонів євро.

Читайте також:

У Фінляндії за "дядя, дай сигаретку" саджатимуть на 6 місяців

Фінський суд схвалив будівництво "Північного потоку"

У Фінляндії право на швидкісний Інтернет зарахували до основних прав людини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: