У Фінляндії вакцину від свинячого грипу тестуватимуть на дітях

Фінська влада виключила грип вірусу А/H1N1 зі списку суспільно небезпечних захворювань.

Вакцину від вірусу грипу А/H1N1 (так званого свинячого грипу) у Фінляндії почнуть тестувати на дітях. У добровольці вже записали 450 дітей та підлітків у віці від шести місяців до 17 років.

На думку фахівців, ризики, пов'язані з тестами, є мінімальними. Перш ніж розпочати тести, вчені мають отримати відповідний дозвіл від влади. Якщо вакцина виявиться дієвою, вона зможе поступити в продаж до кінця року.

Крім того, з 27 липня лікування свинячого грипу у Фінляндії стало платним. Свинячий грип був виключений зі списку суспільно небезпечних захворювань. До захворювання свинячим грипом ставитимуться надалі також, як і до іншого сезонного грипу.

Водночас вірус H1N1 поширився у Фінляндії так широко, що заходами, спрямованими на окрему людину, неможливо вплинути на його поширення.

Всесвітня організація охорони здоров'я 26 липня відмовилася від обліку нових випадків зараження на вірус. І припинила публікувати регулярне зведення про зростання кількості хворих і померлих. Але ВООЗ і надалі фіксує випадки захворювання на грип в країнах, де він поки що не поширився.

За даними медиків, більшість зареєстрованих випадків грипу зараз протікають в легкій і середньоважкій формах. Пацієнти, що заразилися на вірус A/H1N1, як правило, видужують повністю протягом тижня навіть без медичної допомоги.

Читайте також:

В Таїланді народилася дівчинка з вірусом свинячого грипу

ВООЗ: вірус свинячого грипу незабаром охопить всю планету

Клінічні випробування вакцини проти А/H1N1 стартували в двох країнах

Через свинячий грип ВООЗ закриє школи по усьому світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: