У Фінляндії за запитом США затримали громадянку Росії, яку підозрюють у відмиванні грошей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Росіянку також підозрюють у розповсюдженні наркотиків.

У Фінляндії прикордонна служба затримала громадянку Росії Міру Тераду за запитом влади США, яка звинувачує жінку в порушенні законодавства щодо розповсюдження наркотиків та відмивання грошей.

Фінська влада повідомила російським дипломатам, що затримання відбулося на підставі ордера Інтерполу за зверненням американської влади, пише у п'ятницю, 28 грудня, "Громадське".

Прикордонна служба Фінляндії в аеропорту Вантаа затримала громадянку Росії Міру Тераду (до 2017 Оксана Вовк), яка їхала з Санкт-Петербурга до Іспанії. Жінку затримали через звинувачення США в тому, що в період проживання в країні з 2013-2016 року вона порушила законодавство щодо розповсюдження наркотиків та відмивання грошей. Терада свою провину не визнає. 

До 29 січня 2019 року США, згідно з угодою про взаємне видавання злочинців, має надати основні докази обвинувачення. Міністерство юстиції Фінляндії на основі доказів ухвалить рішення про те, чи депортувати російську громадянку, чи відпустити на свободу. Росіянці призначили адвоката. Також вона має право телефонувати родичам та в посольства.

Нагадаємо, у жовтні суд в Гельсінкі засудив до 22 місяців в'язниці засновника і головного редактора прокремлівського сайту MV-Lehti Іллю Яніцкіна.

ВідеоРосіянин намагався перевезти через український кордон труп жінки

Автомобіль з російськими номерами перетнув кордон напередодні ввечері. У салоні окрім водія на задньому сидінні було тіло жінки. Перевезти тіло за правилами у опечатаній цинковій труні для родичів було задорого. Тож чоловіки вирішили переправити її через кордон як пасажира.

Росіянин намагався перевезти через український кордон труп жінки

Залиште свій коментар

Вибір редакції