У Флориді вбили 32-річну жінку й п'ятьох її дітей

Невідомий у Флориді вбив цілу родину: матір і її 5-х дітей віком від 11 місяців до 9-ти років. У жорстокій розправі підозрюють батька сімейства.

Правоохоронні органи Флориди ведуть розслідування вбивства жінки та її п'ятьох дітей, знайдених мертвими в їхньому будинку в місті Нейплс, розташованому на території штату.

Тіла 32-річної Герлен Дамас, 6-річного Мейвена, 5-річної Меган, 11-місячного Моргана, а також 9-річних Мічзака і Марвіна були виявлені в суботу, 19 вересня, після того, як в поліцію подзвонили родичі Герлен, стурбовані тим , що жінка тривалий час не виходила на зв'язок.

Коли саме і за яких обставин було вбито члени сім'ї Дамасо, в поліції не уточнили. В даний момент ведуться пошуки чоловіка Герлен 33-річного Месака Дамаса (Mesac Damas), який, імовірно, міг бути причетний до злочину.

Тим часом місце розташування Месака Дамаса поки точно не встановлено. За припущеннями поліцейських, Дамасо відлетів до родичів на Гаїті. Про це, зокрема, свідчить той факт, що автомобіль Дамаса був виявлений на парковці біля місцевого аеропорту.

При цьому в поліції підкреслюють, що поки не розглядають Месака в якості підозрюваного. Проте, як повідомили в поліції, в сім'ї неодноразово відзначалися факти домашнього насильства, а Месаку Дамас вже висувалися звинувачення у побитті дружини. Батько Месака Дамаса Джин також підтвердив слідчим, що у його сина були проблеми в сім'ї.

Герлен і Месак Дамас жили разом протягом десяти років, а два роки тому офіційно оформили свій союз. Незважаючи на свідчення поліції про часті випадки домашнього насильства, сусіди подружньої пари вважали їх привітною і дружною родиною.

Читайте також:

Мати отруїла своїх дітей і наклала на себе руки через злидні

Мати заморила голодом та спрагою 4-місячного сина

Мати вбила хворого сина, напоївши його алкоголем

Мати напоїла дитину алкоголем і кинула помирати на вокзалі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: