Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Флориді знайшли рекордно гігантську самку пітона з понад півсотнею яєць всередині

Її вид загрожує екосистемі місцевого заповідника.

Учені заповідника Big Cуpress National Preserve в американському штаті Флорида виловили гігантську самку пітона. Її довжина сягає понад 5 метрів, вага – 63,5 кг, а всередині неї було 73 яйця.

Про це йдеться в заяві заповідника у Facebook.

Як наголошується, цей бірманський пітон - найбільший з усіх виявлених у заповідній зоні.   Зазвичай дослідники знаходять рептилій довжиною у 2-3 метри.

A New Record and The Research Continues This female was over 17 feet long, weighed 140 pounds, and contained 73...

Опубліковано Big Cypress National Preserve Пʼятниця, 5 квітня 2019 р.

У Big Cуpress National Preserve стежать за популяцією виду, адже він для цієї місцевості є "чужорідним" і несе загрозу істотам, що живуть там, та екосистемі.

Знайдену самку вивезли з заповідника. Команда спеціалістів не лише відшукує та "видаляє" цих рептилій, вони також збирають дані щодо них та вивчають їхню поведінку у заповідній зоні.

Нагадаємо, в Індонезії виявили найбільшу бджолу у світі. Вона вчетверо більша за звичайну медоносну. Її вид десятки років вважався вимерлим.

ВідеоНайбільшу у світі саламандру врятували британські прикордонники

Рідкісну тварину намагалися завезти контрабандисти для приватної колекції. Наразі саламандра в лондонському зоопарку. У звіринці за плазуном ретельно доглядають працівники, йому вже дали ім'я - Професор Лу. Згодом його поселять з іншими саламандрами, працівники сподіваються що вони потоваришують і навіть продовжать рід.   

Найбільшу у світі саламандру врятували британські прикордонники

Залиште свій коментар

Вибір редакції