Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Франції через екстремальну спеку зупинили реактор найстаршої АЕС

Перевищення температурної норми води, яка скидається з АЕС в канал, може привести до загибелі флори і фауни.

Державна енергетична компанія Франції Électricité de France оголосила про тимчасове припинення роботи одного з двох реакторів на найстарішій атомній електростанції "Фессенхайм".

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на офіційному сайті компанії.

"4 серпня о 4:09 виробничий цех Fessenheim №1 був запрограмований на зупинку в зв'язку з цьогорічними погодними умовами та для дотримання дозволів на теплові викиди в Великий канал Ельзасу", - йдеться у повідомленні.

В енергогенеруючій компанії пояснили, що перевищення температурної норми води, яка скидається з АЕС в канал, може привести до загибелі флори і фауни.

Середньодобова температура води, що зливається після охолодження енергоблоку, згідно з установленими нормами, не повинна перевищувати 28 градусів за Цельсієм.

АЕС в Фессенхаймі, яка розташована на північному сході країни, в провінції Ельзас, є найстарішою у Франції. Вона була здана в експлуатацію 1971-го року.

Згідно з даними, опублікованими на сайті метеорологічної служби Франції, в суботу, 4 серпня, стовпчики термометрів в ельзаських департаментах Нижній Рейн і Верхній Рейн піднімалися до 35 градусів за Цельсієм.

Фотогалерея як тварин рятують від спеки в зоопарку (8 фото)

Вибір редакції