Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Франції хочуть ввести податок на авіаквитки

Залежно від типу квитка він становитиме від 1,5 до 18 євро.

Уряд Франції має намір з 2020 року запровадити новий екологічний податок на авіаквитки.

Про це пише Deutsche Welle.

За кожен авіаквиток на рейс, що вилітає з країни, буде стягуватися певна фіксована сума.

Зокрема, збір на квитки пасажиру економ-класу всередині Франції та в межах Європи обійдеться в 1,5 євро. Тим, хто літає бізнес-класом, доведеться  доплачувати 9 євро. На авіарейси за межі ЄС розмір податку складе 3 і 18 євро відповідно. 

Влада очікує, що в наступному році таким чином вдасться зібрати близько 182 мільйонів євро, які мають намір інвестувати  на розвиток транспортної інфраструктури, що завдає меншої шкоди навколишньому середовищу, передусім - залізниць.

В інших країнах ЄС теж пропонують ввести екологічний податок. Зокрема, про подібні плани висловилися у Бельгії та Нідерландах. Водночас, парламент Швейцарії відхилив цю пропозицію.

ВідеоВлада Амстердама заборонила екскурсії вулицею червоних ліхтарів

Міська адміністрація Амстердама вирішила заборонити організовані тури всесвітньовідомим кварталом, аби захистити права секс-працівниць. Мовляв, негоже розглядати жінок як одну з пам'яток. Щодня повз закладів під червоними ліхтарями проходять сотні тисяч людей, і працівниці кажуть - натовпи заважають їхній інтимній роботі.  

Влада Амстердама заборонила екскурсії вулицею червоних ліхтарів

Нагадаємо, у столиці Італії ввели нові правила поведінки для туристів. За деякі порушення передбачають лише догану або попередження поліцейських, за інші - передбачено штраф або заборону на появу в районі. 

Також влада Венеції ввела новий податок для туристів, що прибувають до міста та заборонила куріння на пляжах. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції