У Франції не працює чверть усіх атомних реакторів

Внаслідок масових страйків і через зупинку з технічних причин чверті реакторів АЕС, Франція почала імпортувати електрику з-за кордону.

Франція почала імпортувати електрику з-за кордону через зупинку з технічних причин чверті реакторів АЕС у країні, а також внаслідок масових страйків.

Імпорт електроенергії продовжується вже другий день. У вівторок енергетична компанія EDF імпортувала більше 6 мільйонів кіловат, а у середу лише з 13:00 по 14:00 імпорт склав 5,99 млн кіловат.

Востаннє так багато електрики Париж купував у січні цього року через холод. Зазвичай же Франція виступає експортером цього товару.

Зазначимо, що зараз на французьких електростанціях не працюють 16 з 58 реакторів, у тому числі 12 закриті на планове техобслуговування, а чотири – з непередбачених обставин.

Профспілки заявляють, що свою роль зіграв і страйк проти пенсійної реформи. Сьогодні співробітники EDF вирішили скоротити виробництво електроенергії на 2 мільйони кіловат.

Як відомо, через масові страйки Франція опинилася на межі паливної кризи. Не працюють усі 12 нафтопереробних заводи, деякі нафтосховища заблоковані демонстрантами. Співробітники нафтотерміналу на півдні країни відмовляються виходити на роботу, через що біля Марселя стоять танкери, завантажені паливом. Третина усіх заправок в країні не працюють через відсутність бензину і дизпалива. Знизилася подача гасу в аеропорти, через що не виконується частина рейсів, а літаки заправляють в інших країнах.

Французи вже більше місяця проводять страйки проти ухвалення пенсійної реформи, яка передбачає збільшення мінімального пенсійного віку з 60 до 62 років. За даними профспілок, в останні дні на демонстрації вийшло близько 3,5 мільйонів людей.

Президент Франції Ніколя Саркозі заявив, що попри протести, пенсійна реформа в країні буде проведена.

Читайте також:

У Парижі заблокували вхід у головний термінал аеропорту Руассі

Влада Франції кинула на демонстрантів спецназ

У Франції сьомий день тривають страйки і вуличні протести

Францію охопили молодіжні безлади: 300 ліцеїстів затримані

ВідеоСтрайки у Франції призвели до серйозних проблем в енергетичній галузі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: