У Франції обмежили продаж нікотинової продукції після припущення про її ефективність проти коронавірусу

Дата публікації
У Франції обмежили продаж нікотинової продукції після припущення про її ефективність проти коронавірусу

Photo by Mael BALLAND on Unsplash

Тепер її не можна купити онлайн, а для придбання в аптеці треба зареєструватися.

Франція заборонила онлайн-продаж нікотинової продукції, а також обмежила її продаж в аптеках. Усе через припущення вчених про те, що нікотин може грати роль у захисті від нового коронавірусу.

Про це повідомляє ВВС.

Нові правила поширюються на такі продукти, як нікотинова жувальна гумка і пластирі, які допомагають людям кинути курити.

Французький уряд заявляє, що людям буде дозволено купувати лише місячний запас продукції. І зробити це можна зробити лише через аптеки, і після реєстрації.

Мета полягає в тому, аби не дати людям вводити занадто багато нікотину в надії захиститися від коронавірусу, а також захистити людей, які його потребують.

Нагадємо, згідно з новим великим дослідженням, проведеним в паризькій лікарні, тютюн може допомагати курцям уникати інфікування COVID-19. Медики підозрюють, що справа у нікотині. 

Дослідники також зазначають очевидне: куріння призводить до летальних наслідків і шкода від нього може бути небезпечнішою за COVID-19. Але знахідка подарувала їм ідею, яку вони планують перевірити найближчим часом: надати пацієнтам і медикам нікотинові пластирі і дослідити рівень інфікування серед них.

Наступна публікація