У Франції підозрювані в нападі на Charlie Hebdo після перестрілки з поліцією захопили заручників

Дата публікації
У Франції підозрювані в нападі на Charlie Hebdo після перестрілки з поліцією захопили заручників

Раніше поліція локалізувала підозрюваних поблизу Даммартен- ан-Гоель / Reuters

Про кількість заручників не повідомляється.

Підозрювані у скоєнні нападу на редакцію тижневика Charlie Hebdo терористи - брати Шериф і Саїд Куаші - захопили заручників в містечку Даммартен-ан-Гоель, розташованому в 50 км на північ від Парижа.

Про це повідомило агентство Франс Прес. Про кількість заручників не повідомляється.

Раніше поліція локалізувала підозрюваних поблизу Даммартен-ан-Гоель, де вони викрали автомобіль. Жінка знаходилася за кермом, упізнала братів Куаші. Після цього почалося переслідування зловмисників.

"Мобілізовані всі сили", - заявив глава МВС Бернар Казнев за підсумками екстреної наради в Єлисейському палаці вранці 9 січня.

Нагадаємо, що в середу вранці було скоєно в Парижі збройний напад на Charlie Hebdo. В результаті стрілянини загинули 12 людей, у тому числі 10 співробітників видання і двоє поліцейських. Ще 11 людей отримали поранення. Злочинцям вдалося втекти з місця події. Цей теракт став найбільшим за кількістю жертв у Франції за останні півстоліття.

Головними підозрюваними є брати Шериф і Саїд Куаші. Поліція оголосила їх у розшук після того, як в машині, покинутій злочинцями, була виявлена пластикова ідентифікаційна карта одного з них. Згідно з відомостями з поліцейських джерел, молодший з братів Куаші - Шериф, якому зараз 32 роки, давно відомий правосуддю. У 2008 році він був засуджений до трьох років в'язниці за вербування ісламістів для іракського філії міжнародної терористичної мережі "Аль-Каїда".

Наступна публікація