У Франції почалися перші арешти за носіння паранджі

Після набуття чинності закону про заборону носіння паранджі у Франції відбуваютсья протести, у ході яких вже заарештовано перших мусульманок.

Поліція у Франції заарештувала двох жінок у мусульманському вбранні з закритим обличчям у Парижі біля собору Паризької Богоматері (Нотр Дам). Поліція заарештувала жінок після того, як розігнала несанкціонований протест.

Напередодні поліція заарештувала 59 людей, включно з 19 жінками в повному мусульманському вбранні, повідомляє ВВС.

У понеділок 11 квітня у Франції набрала чинності заборона на носіння жінками-мусульманками у громадських місцях вбрання, яке повністю закриває обличчя, нікабу або бурки. Це перший подібний закон у європейській країні. Відтепер з порушників закону можуть стягнуть штраф розміром понад 200 доларів (150 євро).

Згідно з законом, будь-яку жінку – громадянку Франції чи іноземку, яка йде по вулиці або в парку із закритим нікабом обличчям, поліція може зупинити і оштрафувати.

Французький уряд зазначив, що таке вбрання підриває стандарти, потрібні для життя у відкритому суспільстві, і принижує жінок, що суперечить французьким гаслам про рівність. Однак опоненти кажуть, що закон порушує права людини.

У Франції живе 5 мільйонів мусульман, але лише приблизно дві тисячі жінок носять повне мусульманське вбрання – нікаб або бурку.

Читайте також:

Мусульманкам у Франції носіння паранджі буде коштувати 150 євро

Голову МВС Франції звинуватили у расизмі

Франція має намір встановити правила поведінки на вулиці для мусульман

Саркозі визнав провал політики мультикультуралізму у Франції

ВідеоУ Франції почалися перші арешти за носіння паранджі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: