У Франції помер винахідник роздільного харчування

У Франції помер 66-річний дієтолог Мішель Монтіньяк, який винайшов систему роздільного харчування та став всесвітньо відомим.

У Франції помер відомий дієтолог, творець системи роздільного харчування, Мішель Монтіньяк. Йому було 66 років.

Автор багатьох наукових праць і популярних книг зі схуднення помер у місті Анмас на сході Франції, де жив в останні роки. Причини смерті не уточнюються. 26 серпня у церкві Жювіньї в Анмасі відбувся похорон відомого дослідника.

Мішель Монтіньяк став відомий у багатьох країнах світу завдяки своїм книгам, в яких він описав розроблені ним способи схуднення. Одна з них - "Я їм, значить, я худну" - в 40 країнах розійшлася тиражем в 40 мільйонів екземплярів.

Згідно з методом Монтіньяка, при прийомі їжі варто розмежувати продукти, що містять жирні кислоти та вуглеводи. Далі дієтолог розділив жири і вуглеводи на погані і хороші, і радив уникати в харчуванні шкідливих продуктів.

Монтіньяк проводив дослідження, працюючи у великій фармацевтичної компанії, і випробовував свої методи, перш за все, на собі. З дитинства страждав від зайвої ваги, але завдяки своїм способом зміг втратити 15 зайвих кілограмів всього за кілька місяців.

Читайте також:

Письменника Олеся Ульяненка поховали поруч із Пелихом

У Москві помер письменник і режисер Ефраїм Севела

В Іспанії помер принц Карлос Бурбон Пармський

Помер письменник Олесь Ульяненко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: