Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Франції приземлився літак з евакуйованими з Китаю громадянами 30 країн

Близько 65 евакуйованих французів перебуватимуть на карантині.

Франція 2 лютого евакуювала 250 людей, громадян 30 країн, з китайського Уханя, що став епіцентром коронавірусу.

Як повідомляє Deutsche Welle, близько 65 евакуйованих французів перебуватимуть на карантині в курортному містечку Каррі-ле-Руе або ж у навчальному центрі для пожежників поблизу Екс-ан-Прованса.

"Літак з Уханя з евакуйованими громадянами Франції та інших європейських країн приземлився на військовій базі поблизу Марселя у неділю, 2 лютого", - йдеться у повідомленні.

Як пише видання з посиланням на AFP, ні у кого з пасажирів не було симптомів коронавірусу.

Своєю чергою, міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан зазначив, що французький літак евакуював громадян 30 країн, вони поїдуть у свої країни. Серед них - громадяни Чехії, Великобританії, Швеції, Бельгії та інших країн.

Нагадаємо, 31 січня французький літак вже евакуював з Уханя близько 180 людей, доправивиши їх на південь Франції. Пасажирів також відправили на двотижневий карантин у курортне селище поблизу Марселя.

Станом на 2 лютого у Франції зафіксовано шість випадків зараження коронавірусом. 

За даними Державного комітету з охорони здоров'я КНР, наразі на території країни від коронавірусу загинули 308 людей, а щонайменше 14380 було інфіковано. У неділю, 2 лютого, перший летальний випадок від коронавірусу було зафіксовано за межами Китаю. 44-річний громадянин КНР помер у лікарні на Філіппінах. 

Коронавірус_оновлена інфографіка на 18.00_ 31 січня
ТСН

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 182 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Вибір редакції