У Франції створили штаб з боротьби з нестачею палива

Після проблем, пов'язаних зі страйками у Франції, уряд створив антикризовий штаб, членам якого доручено зробити все можливе для недопущення в країні повномасштабної паливної кризи.

В уряді Франції вдень 18 жовтня був сформований антикризовий штаб, членам якого доручено зробити все можливе для недопущення в країні повномасштабної паливної кризи.

Глава МВС республіки Бріс Ортфе наказав, щоб до штабу увійшли представники відразу декількох міністерств, які будуть координувати свою діяльність для забезпечення країни бензином та іншими видами палива в необхідних обсягах.

Раніше повідомлялося, що перебої з паливом вже почали відчуватися: близько півтора тисяч заправок, що працюють при супермаркетах, вже припинили обслуговувати клієнтів. Крім того, близько чверті паливних сховищ перестали відвантажувати продукцію споживачам.

Паливна криза у Франції викликана страйком, що охопив всю країну. Нормальному постачанню пального заважає відразу кілька факторів. По-перше, відмовляються працювати співробітники портів, через які в країну надходять імпортні нафтопродукти. По-друге, багато нафтобази виявилися заблоковані іншими страйкуючими - зокрема, водіями-далекобійниками. По-третє, на самих паливних сховищах багато робітників також відмовляються працювати.

У зв'язку зі складною ситуацією французькі постачальники палива вже попросили уряд дати дозвіл на розтин стратегічних запасів країни. В іншому випадку, стверджують вони, запаси бензину та інших видів пального найближчим часом вичерпаються. Втім, уряд поки не пішов на цей крок.

Як повідомлялося раніше, причина страйку - плани Парижа підвищити пенсійний вік в країні з 60 до 62 років. Багатьом французам ці плани керівництва не сподобалися, у зв'язку з чим в країні і почалися протести.

Читайте також:

У Франції поліція затримала школярів, які протестували проти пенсійної реформи

Саркозі більше не йтиме на поступки противникам пенсійної реформи

Через протести у Франції затримали 60 осіб

ВідеоУ Франції створили штаб з боротьби з нестачею палива

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: