Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Витікання алкоголю спровокували диверсанти в балаклавах.

У містечку Сет, що поблизу Марселя у Франції, посеред ночі із місцевої виноробні витекло вино із п'яти величезних бочок. Вулицю затопило 20-50 тисячами літрів спирного, яке залило саму виноробню, підвали сусідніх будинків, а також була небезпека, що затопить і підземну автомобільну парковку.

На виклик одразу ж приїхали поліцейські та пожежники, які й відкачали з вулиці вино. Про це передає видання Midi Libre.

Телеканал France 3 вказує на те, що це була диверсія. Охоронець виноробні розповів, що посеред ночі на підприємство вдерлися до двох десятків молодиків у балаклавах і почали розбивати обладнання та бочки. Канал оприлюднив відео, як це було.

Відповідальність за винний погром на себе взяв Регіональний комітет виноградарського руху (CRAV). Її активісти проводять подібні акції на знак протесту проти закупівлі Францією вина з Іспанії, яке вдвічі дешевше за французьке. Такими погромами вони хочуть привернути увагу влади до проблеми та врятувати виноробну галузь Франції. 100 літрів іспанського напою коштують від 30 до 40 євро, а ціни на вино з Франції складають 70-80 євро.

Це не перша акція CRAV. 20 липня її представники пограбували сховища одного з французьких винних виробників. А в квітні близько сотні французьких виноградарів розлили вміст автоцистерн з вином з Іспанії.


Sète (34) : 5 cuves de l'entreprise Biron vidées par le CRAV dans les rues de la ville

Залиште свій коментар

Вибір редакції