У Франції урядовець позбувся посади через секс-скандал

За твердженням позивачок, секретар французького уряду у справах державної служби Жорж Трон  під приводом необхідності проведення йому масажу ступнів ніг схиляв підлеглих до інтимного зв'язку.

Державний секретар французького уряду у справах державної служби Жорж Трон покинув свій пост у зв'язку із звинуваченнями в сексуальних домаганнях.

Про це повідомив 29 травня прем'єр-міністр Франції Франсуа Фійон.

Звинувачення проти члена уряду, який займає за сумісництвом посаду мера містечка Дравей висунули дві жінки, які у період з 2007 по 2010 рік працювали в муніципальній адміністрації під керівництвом Трона. За твердженням позивачок, градоначальник під приводом необхідності проведення йому масажу ступнів ніг схиляв підлеглих до інтимного зв'язку.

Як пояснив адвокат жінок, передбачуваний злочин мав місце під час їх роботи в мерії, проте до цих пір вони соромилися про це зізнаватися відкрито.

Спонукальним мотивом для висунення звинувачень саме зараз став гучний скандал за участю колишнього глави Міжнародного валютного фонду (МВФ) Домініка Стросс-Кана.

Сам обвинувачений, давній соратник Ніколя Саркозі, бачить у нинішньому скандалі підступи своїх політичних опонентів з вкрай правого Національного фронту і наполягає на своїй невинності.

У відкритому листі, направленому сьогодні після відставки президенту Франції, Трон підкреслює, що доказ невинності відтепер є для нього справою честі.

"В якості рядового громадянина я буду боротися проти мстивих звинувачень двох колишніх співробітниць, одна з яких була звільнена за розкрадання бюджетних коштів, а інша пішла у зв'язку із звинуваченнями в неналежній поведінці", - вказав колишній держсекретар.

Призначення нової людини на вакантний пост найближчим часом не планується. Посаду мера міста Дравей Жорж Трон зберіг за собою.

Як повідомлялося, екс-глава МВФ Домінік Стросс-Кан, якого в США звинувачують в спробі згвалтування, на суді буде наполягати на тому, що секс з покоївкою був за обопільною згодою, а потім жінка почала його шантажувати.

Читайте також:

Повії пожалілися, що Стросс-Кан доводив їх до жаху "тваринним" сексом

Докази проти Стросс-Кана визнані достатніми для його кримінального переслідування

Після секс-скандалу з главою МВФ Саркозі нагадав французам про гідність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: