У Франції в дорогому ресторані дитині подали замість соку мийний засіб

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Як це могло статися – ніхто не розуміє.

Отруйною стала вечеря в дорогому ресторані для родини з 2-річною дитиною Франції. Замість яблучного соку офіціант приніс маленькій дитині мийний засіб, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Інцидент стався в розкішному закладі в муніципалітеті Порнік. Щойно малеча ковтнула зі склянки, їй стало зле. У шпиталі з'ясувалося, що хімічна речовина спричинила численні опіки внутрішніх органів. Лікарі не відкидають, що дівчинці доведеться видалити стравохід.

ВідеоУ Франції 2-річній дівчинці замість яблучного соку офіціант приніс мийний засіб

Дитина прийшла до розкішного закладу у муніципалітеті Порнік з батьками. Щойно мала ковтнула хімічний розчин, дівчинці стало зле миттєво. Вже у шпиталі з'ясувалось - у малечі від мийної речовини - численні опіки внутрішніх органів. Лікарі твердять: ймовірно, доведеться видалити стравохід.  

У Франції 2-річній дівчинці замість яблучного соку офіціант приніс мийний засіб

Власники закладу визнають провину та обіцяють родині грошову допомогу. Однак хто саме з працівників налив у склянку отруту замість соку – з'ясувати досі не змогли. Це робитиме місцева жандармерія.

Раніше в Україні в лікарні опинились 12 відвідувачів ресторану, двоє з них діти. Випадок масового отруєння стався у Львівській області.

Залиште свій коментар

Вибір редакції