У Франції відбулися протести проти насильства в сім'ї. Там щороку чоловіки вбивають понад 100 дружин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Франції вже не один місяць тривають жваві суспільні дискусії на цю тему.

Десятки тисяч французів вийшли на вулиці Парижа та інших міст країни, щоб у такий спосіб висловити протест проти домашнього насильства, внаслідок якого щороку гине понад сто жінок.

Під час проведених у суботу, 23 листопада, демонстрацій багато активістів несли плакати з закликами покласти край цьому ганебному суспільному явищу, передає агенція новин dpa з посиланням на французькі ЗМІ.

Загалом цього дня в країні провели 30 таких акцій, до яких приєдналося близько 70 організацій, політичних партій, спілок та асоціацій. Лише акція в Парижі зібрала, за підрахунками ЗМІ, близько 49 тисяч учасників, передає агенція новин AFP.

У Франції проблема насильства над жінками є досить гострою. Згідно з офіційними даними, лише торік від рук своїх нинішніх чи колишніх чоловіків або партнерів загинула 121 жінка. Від початку цього року в країні зафіксували 116 аналогічних випадків, повідомляє AFP. Вже кілька місяців у французькому суспільстві триває ініційована урядом жвава дискусія щодо цієї проблематики.

Відео Кожна п'ята дитина в Україні потерпає від сексуального насильства - Кулеба

Лишень цього року постраждало 324 дитини. Статистику оприлюднив уповноважений з прав дитини Микола Кулеба. За його словами, однаково потерпають як дівчатка, так і хлопчики. До того ж останніми роками злочинців більшає в онлайн просторі. Як захистити дітей планують на державному рівні та які поради дають батькам - у сюжеті.  

Кожна п'ята дитина в Україні потерпає від сексуального насильства - Кулеба

 

Вибір редакції